“Siz Hayal Edin Sınırsızca, Bizler Gerçeğe Dönüştürelim”

Gelişen bilgisayar teknolojisi ve bilgisayar yazılımları sayesinde sınırsız sayıda çözüm üreterek hem proje hizmetleri maliyetleri hem de uygulamada çıkacak maliyetleri en aza indirme prensipleri dahilinde hizmet verilmektedir.

Meslek hayatımız boyunca gerek proje hizmetleri gerekse uygulamada karşılaşılan problemlerin yorumlanması, fikren giderilmesi gibi sebeplerle DİPU Kentsel Dönüşüm ve Müşavirlik Markası olası olarak emniyetli, ekonomik, estetik ve kullanılabilir yapı projeleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Meslek yaşantımız boyunca binleri bulan yapıdaki deneyimimiz ve 300’ü aşkın yapıdaki proje hizmet uygulamaları ve Derpem Testi-Güçlendirme proje çalışmaları ile sektörde öncülük yapan firmalar arasında yer almayı hedeflemekteyiz. Tabi uygun maliyetli projeler sunarak marka ve şirket bağımlılığı da yaratılmaya çalışılmaktadır. Bu yüzdendir gururla ve kendimize olan güvenle diyoruz ki;

“Yaşanabilir Mekanlar Üretiyoruz”

Sayfamızdaki tüm içerik, yazı ve görseller firmamızca hazırlanmıştır. Firma izni olmadan içerik, yazı ve görsellerin bir kısmının veya tamamının kopyalanması ilgili yasalar ve telif hakları kanunlarınca suçtur. Firmamızca yapılan periyodik incelemelerde bu fiili işleyen firmalar ve müşterileri hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Oluşturulma Tarihi: 06/07/2012

Güncelleme Tarihi: 23/02/2016