DİPU Kentsel Dönüşüm 500x250 PngProjenin içeriği ve yapılması düşünülen uygulamanın niteliğine göre gerek kendi bünyemizde bulunan kadromuzla gerekse konusunda uzman ve deneyimli firmalar ve kurumlardan danışmanlık hizmetleri alımları yöntemiyle hayallerinizde kurguladığınız yapıları gerçeğe dönüştürüyoruz.

Buna yaparken yapıların kullanılabilirliğini, foksiyonel yapısını ve en önemli çevre ile uyumlu olarak konumlandırılmasına özen gösteriyoruz. Tüm enerjimizi sizin hayallerinize ulaşmanız için harcayarak proje aşamasında gerekse uygulama aşamasında sunacağımız önerilerle kusursuzu hedefliyoruz.

MİMARİ PROJE GRUBU HİZMETLERİ

  1. Mimari Proje ve Etütler,
  2. Belediye Ruhsat Projeleri,
  3. Avan Projeler,Detay ve Uygulama Projeleri,
  4. Üç Boyutlu Yapı Tasarımları,

Ayrıca,Makine, Elektrik ve Sıhhi Tesisat, Dogalgaz Tesisatı, yangın tesisatları proje ve uygulama hizmetleriyle de ihtiyaç durumunda sektöre hizmet vermekteyiz.

Sayfamızdaki tüm içerik, yazı ve görseller firmamızca hazırlanmıştır. Firma izni olmadan içerik, yazı ve görsellerin bir kısmının veya tamamının kopyalanması ilgili yasalar ve telif hakları kanunlarınca suçtur. Firmamızca yapılan periyodik incelemelerde bu fiili işleyen firmalar ve müşterileri hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Oluşturulma Tarihi: 06/07/2012

Güncelleme Tarihi: 23/02/2016